ניתוח אף

ה"סוד" של ניתוח אף מוצלח באמת הוא ליצור שינוי משמעותי מבלי שניתן יהיה לזהות שהאף עבר את ההליך הכירורגי – וזה בדיוק מה שמבטיח (ומקיים!) ד"ר עופר ארנון.

בנוסף מקפיד ד"ר ארנון להקנות לאף מראה טבעי ועל כן גם מחמיא במיוחד, לשמור על דרכי הנשימה ובחלק מהמקרים אף להרחיב אותן וכן על יצירת צלקות נסתרות לטובת אסתטיקה מושלמת.

ניתוח אף מודרני למראה טבעי

המיקום של האף במרכז הפנים גורם לכך שצורתו משפיעה מאוד על המראה באופן כללי–נשים רבות וגם לא מעט גברים מתלוננות ומתלוננים על אף גדול מדי, בולט מדי, מעוקל או אפילו מעוקם.

על סמך הניסיון של ד"ר ארנון, כמעט תמיד ניתן להקנות לאף מראה אסתטי יותר, כשהדגשים הם התאמה אופטימלית למבנה הפנים ותוצאות מתונות שהופכות את האף ליפה ובעיקר נכון עבור האדם.

במסגרת ההליך הכירורגי מסיר ד"ר ארנון רקמות סחוס מיותרות, מיישר את גב האף במידת הצורך, מסדר את הזווית של קצה האף בהתאם לרצון המטופלים, יוצר הרמוניה בין החלק התחתון של האף לשפה העליונה וכן מבצע פעולות נוספות שמובילות לאף טבעי ומחמיא ואיתו גם ביטחון עצמי רב יותר.

בכל ניתוח אף מביא ד"ר ארנון לידי ביטוי הן את התפישה האסתטית המדויקת שלו, שמבטיחה תכנון אופטימלי של האף המשופץ, והן את המיומנות הכירורגית הגבוהה שלו, שמבטיחה כי תוכנית הניתוח תצא לפועל בצורה מושלמת.

שמירה על דרכי הנשימה

אחד המאפיינים הייחודיים של ניתוח אף הוא שהשפעת ההליך הכירורגי אינה אסתטית בלבד– האף הוא חלק ממערכת הנשימה, וחשוב מאוד לקחת זאת בחשבון כשמתכננים את הניתוח.

ניתוח האף אצל ד"ר ארנון כולל יצירת קונסטרוקציה אשר משמרת את נתיבי האוויר באף. במקרים מסוימים מתאפשרת אף הרחבת דרכי הנשימה, וכשכך הדבר מושג בזכות הניתוח רווח משמעותי נוסף והוא נשימה משופרת.

צלקות נסתרות

במרבית המקרים, מבצע ד"ר ארנון את שיפוץ האף בטכניקה הנקראת ניתוח אף סגור – בשיטה זו החתכים מבוצעים בתוך הנחיריים כך שהצלקות נסתרות והשיפור במראה הפנים מקסימלי.

כשישנו צורך בשינויים נרחבים יחסית, יתבצע ניתוח אף פתוח. השליטה המוחלטת של ד"ר ארנון גם בטכניקה זו והניסיון הרב שצברחיוניים על-מנת ליצור את מבנה האף המבוקש, לצמצם למינימום את הסיכוי שיתרחשו סיבוכים ובנוסףלוודא שהצלקות תהיינה בלתי מורגשות ככל האפשר.

התאוששות והחלמה לאחר ניתוחי אף

ניתוח אף נמשך בין שעה לשעתיים, לעתים בהרדמה כללית ולעתים בהרדמה מקומית וטשטוש, ובסיומו מגבס ד"ר ארנון את האף.

ב-24 השעות הראשונות שלאחר הניתוח ייתכן דימום מהנחיריים, ומומלצת שינה על הגב כשהראש מורם על כריות.

הימים הראשונים מתאפיינים בחוסר נוחות מסוים ובפרט בצורך לנשום דרך הפה שכן חלל האף עדיין סתום. כמו כן תיתכן נפיחות סביב העיניים.

לאחר כשבוע מוסר הגבס, הנפיחות מתפוגגת בהדרגה והאף מתחיל לקבל את המבנה החדש שלו. חשוב לדעת כי הצורה הסופית של האף החדש מתקבלת רק לאחר כ-6 חודשים.

על-מנת להגן על האף, שבאופן טבעי נמצא במצב רגיש, יש להגן עליו מפני חשיפה לשמש וכן להשתמש רק במשקפיים עם מסגרת קלת משקל במשך כ-3-4 שבועות, וכן להימנע בפרק זמן זה מפעילות גופנית משמעותית.

מה חשוב לדעת לקראת ניתוח האף?

ניתוח אף מאפשר כאמור לכל אדם ליהנות משיפור משמעותי במראה של האיבר שנמצא במרכז הפנים ומושך אליו תשומת לב רבה.

יחד עם זאת חשוב להבין שלא כל שינוי ניתן לבצע, ושהמפתח לניתוח מוצלח הוא תוצאות טבעיות ולא מוגזמות.

הליווי הצמוד של ד"ר ארנון לאורך כל התהליך, תשומת הלב גם לפן הרגשי של השינוי, הקשב המלא לרצון שלכם והמקצועיות ללא פשרות יעניקו גם לכם אף חדש ויפה, ולא פחות חשוב – טבעי לחלוטין, כך שאף אחד לא ידע שהוא מנותח (אלא אם כן תרצו להשוויץ בכך…)

מידע נוסף:
ניתוח אף
אודות ד"ר עופר ארנון

כתיבת תגובה